نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل شوهرم فقط با خانواده منه نه خودم

951
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48138
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مشکل شوهرم فقط با خانواده منه نه خودم

پنج ساله ازدواج کردیم و یه پسر دوساله داریم. دقیقا بعد از بدنیا اومدن پسرم ایراد گرفتن های شوهرم از خانوادم شروع شد چون یه مدت بخاطر زایمانم خونه پدرم بودم. بعدش با خانوادم حرفش شد و تو روی هم وایسادن. حالا دو ساله به هر دری زدم مشاوره رفتم با شوهرم حرف زدم با خانوادم حرف زدم اما هیچ نتیجه ای نداره و شوهرم میگه خانواده تو میخوان تو زندگی ما دخالت کنن در صورتی که خانواده من خیلی احترام همسرمو میگیرن و من فکر میکنم همین احترام بیش از حد شاید باعث شده همسرم اینطوری متوقع بشه. هربار اسم خانوادم میاد ما باهم میجنگیم. من میخوام ثابت کنم اونا مارو دوست دارن و کاری به زندگیمون ندارن و شوهرم میخواد ثابت کنه که اونا سرشون همش تو زندگی ماست . دارم به جدایی فکر میکنم خیلی دردناکه😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل شوهرم فقط با خانواده منه نه خودم

سلام به شما فاطمه جان
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم موضوع مهمی که وجود دارد این است که :
    1. در اول هردوی شما نیاز است که در کنار احترام به خانواده ها بدانید که زندگی مشترکی جدا از آنها دارید و قرار نیست دائم زندگی مشترکتان تحت تاثیر رفتار و یا صخبت های خانواده ها قرار گیرد.
    2. شاید مشکلی که وجود دارد همین باشد که شما میخواهید ثابت کنید انها شما را دوست دارند و کاری به زندگیتان ندارند بهتر است در اینگونه مواقع بجای طرفداری کردن از خانواده از همسرتان سوال کنید که چه چیزی ایشان را ناراحت کرده است ؟ و اینکه کاری هست که بتوانید در کنار هم انجام بدهید تا در کنار احترام به خانواده ها زندگی مشترک و ارتباط بهتری داشته باشید؟
    بهتر است روی خودتان تمرکز کنید شاید همسر شما نیز منتظر شما کمی به احساسات او توجه کنید و در این مسیر انگار قرار است یکی از طرفین که پیروز میدان است شما را داشته باشد .
    بهتر است درگیر این بحث ها نشوید و به ایشان نیز بیان کنید شما مسئولیتی در قبال رفتارهای هیچ فردی جز خودتان ندارید و ایشان نیز اگر ناراحت هستند خب در احترام به خود پدر و یا مادر شما بیان کنند و صحبت های آنها را نیز بشنوند.
    بهتر است در روابط آنها وارد نشوید و اجازه بدهید آنها خودشان با تعامل این مشکلات را حل کنند.
    در هرصورت جدایی شاید اخرین گزشنه باشد آن هم زمانی که نتوانید هردوی شما در کنار هم این مسیر را بسازید و هدف زندگی مشترکتان را دنبال کنید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد